«Мережа+» – ліцензований оператор зв’язку, що надає широкий спектр телекомунікаційних послуг. Обравши своєю стратегією забезпечення клієнтів надійним безперебійним зв’язком, компанія «Мережа+» побудувала власну опорну оптоволоконну мережу, підключивши її до найбільших магістральних провайдерів. Мережа компанії має топологію з надмірною кількістю каналів зв’язку і підключена до автономних систем електроживлення, що дозволяє гарантувати відмовостійкість і постійну наявність сервісів у абонента.

Сьогодні «Мережа+» надає своїм абонентам якісні послуги доступу до мережі Інтернет за найвигіднішими цінами. Ми пропонуємо зручне і вигідне рішення для доступу в Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с до абонента з гарантованою якістю і високим рівнем обслуговування без витрат на дороге устаткування, з вільною телефонною лінією, з використанням волоконно-оптичних технологій.

«Мережа+» це:

  • якісне обслуговування – оперативне та кваліфіковане обслуговування завдяки професійному штату. Вас зрозуміють і допоможуть, якщо Ви робите перші кроки в мережі Інтернет або є досвідченим користувачем.
  • співвідношення ціни і якості – оптимальне співвідношення якісних послуг і гнучких тарифів. Домашні користувачі можуть підібрати тарифний пакет під сімейний бюджет, керівники фірм будуть приємно здивовані якістю послуг (стабільністю і швидкістю з’єднання), системні адміністратори корпорацій – комплексністю послуг, оперативністю розгляду технічної можливості їх надання та, звичайно ж, розумним торгом.
  • безпечні канали зв’язку – надійні та захищені канали, що робить їх затребуваними серед користувачів, які потребують передачі конфіденційної інформації.

Документи